Новини
Культура
Київщина-суспільство
Київ

Київське метро прикрасила медуза


У столичній підземці на станції "Дніпро" з'явилася скульптура медузи у зріст людини, що створена з пластикових стаканчиків.

фото КП "Київський метрополітен

Про це повідомляє КП "Київський метрополітен". Скульптуру “Медуза LPDE” створили майстри Микита та Єгор Зiгура, вона - частина проекту “Середовище існування. Маніфест 2020” Всесвітнього фонду природи WWF Україна.

«Вона змушує осмислити проблематику забруднення водойм, та провокує подумати про те, що залишається після нас для наступних поколінь», - пояснюють автори.

У метрополітені додають, що як найекологічніший транспорт не могли бути осторонь такого проекту. І станція обрана невипадково. Стан Дніпра критично важливий не лише для столиці, а й багатьох інших регіонів України. Але навіть приватні рибалки та відпочивальники на набережній часто залишають після себе сміття на доріжках та у воді, не кажучи вже про підприємства.

Стоятиме скульптура у порталі “Мир” з монументом жінки та голубів нагорі до 30 серпня.

Раніше Погляд повідомляв, що дайвер знайшов у Середземному морі незвичайну істоту, а також біоінженери створюють медуз-кіборгів для вивчення океану.