Новини
Суспільство
Київ

Київська влада пропонує цьогоріч скасувати ЗНО для випускників, які не вступатимуть до вишів


Віталій Кличко зазначив, що таку пропозицію вніс департамент освіти столиці на підставі рішення комісії з надзвичайних ситуацій

«Закінчився навчальний рік. Випускників  очікує зовнішнє незалежне оцінювання. Багато дітей та їхніх батьків переймаються тим, як воно відбудеться», зауважив міський голова Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу сьогодні, 3 червня, і повідомив, що столичний департамент освіти запропонував відмінити в цьому році Державну підсумкову атестацію для 11-х класів.

«Для учнів 4 та 9 класів міністерство її скасувало раніше. Ми пропонуємо, щоб випускники шкіл та  закладів професійно-технічної освіти, які не планують цього року вступати до вищих навчальних закладів, не складали ЗНО», зазначив Кличко, і звернув увагу, що випускники, які  вступатимуть до вишів, пройдуть тестування згідно із затвердженим  графіком.

Також міський голова Києва розповів: «Цього року ЗНО в столиці планує складати 31 тисяча киян. І тільки 17 тисяч із них – цьогорічні випускники шкіл. Для проведення оцінювання в Києві підготували майже 7 тисяч аудиторій. Там будуть здійснювати всі необхідні дезінфікуючі заходи та контроль за станом тих, хто прийде на ЗНО».

Як сьогодні повідомляв "Погляд", станом на 3 червня у столиці зафіксовано  3133 підтверджених випадки захворювання на коронавірусу.