Новини
Суспільство
Здоров'я
Київ

Київрада хоче звільнити столичних підприємців від сплати місцевих податків на час карантину

16.03.2020 Косянчук Інна 0

За повідомленням міського голови Києва Віталія Кличка, йдеться, зокрема, про податок на землю, податок на нерухомість та єдиний податок.

Київрада готує проєкт рішення щодо можливих механізмів для тимчасвого звільнення підприємців і підприємств, що працюють в столиці, від сплати місцевих податків. Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко у своєму відеозверненні, де зазначив, що йдеться, зокрема, про податок на землю, податок на нерухомість та єдиний податок.

«Ми розуміємо, що в умовах суворих обмежень, запроваджених у Києві, в складній ситуації опиняється і бізнес. Вимушено припиняють роботу чимало підприємств і закладів. Міську владу цей факт гостро непокоїть», зазначив Кличко.

Він поінформував, що Київрада звертається  до Верховної Ради з пропозицією щодо необхідності ухвалення парламентом рішення про звільнення роботодавців від єдиного соціального внеску. А також – щодо можливості для підприємств надання додаткових відпусток співробітникам і нарахування та виплати зарплати вимушено відстороненим працівникам.

Також Кличко повідомив, що столична влада звертається до Кабінету міністрівуряду і податкової служби розглянути ініціативу запровадження податкових канікул для бізнесу терміном на 2 місяці.

Відеозвернення можна переглянути за посиланням.