Києво-Святошинський район: ДТП через п'яного водія
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Snymok-ekrana-2020-04-11-v-16.27.59.png)
Між с. Крюківщиною та с. Тарасівкою сталася аварія. Водій на Chevrolet виїхав на зустрічну смугу та спричинив ДТП. Про це повідомив Taras Kovalchuk у Facebook.
За попередньою інформацією, чоловік на Chevrolet був п'яний, але обійшовся без травм - спрацювали подушки безпеки. Постраждалому на Shkoda дісталося більше, але він був при свідомості. Як зауважив Taras Kovalchuk, у пасажира на задньому сидінні Shkoda виявили черепно-мозкову травму.