Крадіжки, напади та автопожежі: небезпечна доба у Києві
4 березня до органів внутрішніх справ столиці надійшло 237 повідомлень.
Як повідомляє Відділ комунікації поліції Києва, минулої доби було скоєно:
- розбійні напади — 1;
- грабежі — 2;
- крадіжки — 118;
У 63 випадках підозрювані особи встановлені.
Напад з погрозами
На вул. Каштановій у хлібному кіоску два чоловіки під погрозою ножа забрали у продавця 3 000 грн та втекли до ломбарду, де за відібрані гроші викупили власний мобільний телефон.
Нападниками виявились двоє братів 1977 та 1981 років народження, уродженці міста Миколаїв, які раніше не потрапляли у поле зору правоохоронців. Слідчі провели невідкладний обшук у помешканні чоловіків, де виявили рукавички та одяг, в якому були на момент скоєння злочину, та ніж, яким ймовірно погрожували касиру.
Фігурантам оголошено про підозру за скоєння даного злочину. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Крім того, правоохоронці перевіряють причетність братів до скоєння аналогічних злочинів на території Києва.
Трагічний випадок на київському вокзалі
Як "Погляд" повідомляв, 4 березня на київському вокзалі чоловікові відрізало ноги поїздом.
Попередньо встановлено, що чоловік переходив залізничні колії в забороненому місці на Центральному залізничному вокзалі. У результаті наїзду потяга потерпілому відірвало ноги. Його госпіталізовано у медичний заклад.
Слідчі відділу поліції на станції залізничного транспорту розпочали кримінальне провадження за порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту Кримінального кодексу України, в рамках якого встановлюють всі обставини та причини даної події. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 2 до 7 років.
"Погляд" також інформував, що у Києві 4 березня станції метро "Університет" і "Хрещатик" + пересадочний вузол на "Майдан Незалежності" було зачинено на вхід та вихід через повідомлення про замінування. Однак поліцейські перевірили станції - жодних вибухових чи підозрілих предметів не виявлено. На час перевірки евакуйовано більше 2 000 пасажирів та обслуговуючого персоналу. Наразі станції працюють у звичному режимі.
Автопожежі
Минулої доби столичні рятувальники двічі виїжджали на ліквідацію пожеж в автомобілях. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у м. Києві.
На вул. Олександра Мишуги, 10, що у Дарницькому районі столиці, на парковці біля 5-поверхової адміністративної будівлі зайнявся моторний відсік автівки Mazda. Внаслідок пожежі закопчено салон автомобіля, пошкоджено лакофарбове покриття капоту та електропроводку.
Ще один виклик пролунав в ніч з 4 на 5 березня. Займання автівки сталось на вул. Ціолковського, 2, що у Голосіївському районі столиці. Бійці встановили, що на території приватної садиби виникла пожежа у припаркованому авто Renault Kangoo. Автомобіль обгорів повністю.
Причини виникнення пожеж наразі встановлюються. На щастя, в обох випадках ніхто не постраждав.
Smart в’їхав у маршрутку. Рятувальники деблокували потерпілого
Також "Погляд" повідомляв, що Smart в’їхав у маршрутку вул. Білоруській, 34. За інформацією очевидців події, водій Smart їхав на великій швидкості з боку станції метро “Лук’янівська”. Одразу після проїзду перехрестя з вулицею Довнар-Запольського водій вирішив виїхати на зустрічну смугу, де у лобовому зіткненні зіштовхнувся із маршрутним автобусом “Богдан”.
На місце події негайно прибули рятувальники 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини. У результаті даної дорожньо-транспортної пригоди водія автомобіля Smart було затиснуто між сидінням та панеллю приладів. За допомогою шанцевого інструменту рятувальники деблокували потерпілого та передали медикам. Всі обставини дорожньо-транспортної пригоди з’ясовуватимуть правоохоронні органи.
Крім цього, "Погляд" інформував, що кияни за допомогою "антиманіячних" кнопок можуть повідомити про небезпеку. Подібні пристрої вже можна побачити на ліхтарних стовпах у невеликих синьо-білих металевих скриньках. Зверху над тривожними кнопками розташовані камери відеоспостереження.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.