Новини
Здоров'я
За кордоном

Коронавірус поширився не з ринку в Ухані – заява китайських вчених

02.06.2020 Надiя Проценко 0

Загальноприйняте твердження, що коронавірус поширився планетою з ринку в м. Ухань (Китай), вчені з Центру з контролю і профілактики хвороб КНР спростовують. Коронавірус, що спричиняє COVID-19, існував задовго до його спалаху захворювання на ринку в Ухані.

Як пише видання Daily Mail, директор Центру з контролю і профілактики хвороб КНР Гао Фу заявив, що ринок в Ухані «більше схожий на жертву» і коронавірус не зародився там.

Зокрема, у зразках тварин не було виявлено коронавірусу, натомість COVID-19 знайшли в зразках навколишнього середовища, включаючи стічні води. 

За словами Гао Фу, «новий коронавірус існував задовго» до його спалаху відповідно. Так, SARS-CoV-2 став сьомим коронавірусом нового типу, який може заражати людей.

Оскільки Гао Фу є не лише найкращим епідеміологом у Китаї, а й членом вищого політичного дорадчого органу країни, у його заяві ніхто не сумнівається.

Читайте також про прорив нідерландських вчених: препарат для лікування COVID-19 може бути готовий через 6 місяців.

Іноді наш імунітет може перестаратися у запеклій боротьбі з хворобою. Тож вчені намагаються з’ясувати, що нас вбиває: коронавірус чи власний організм?