Новини
Україна

Компанія-розробник системи продажу квитків "Укрзалізниці" "відмила" більше 50 мільйонів гривень


Фото: УНІАН

ТОВ "Уніт", яке розробило сайт booking.uz.gov.ua, уклало угоди з банками-еквайрами, що суперечить умовам контракту з "Укрзалізницею".

Про це інформують у прес-службі "Укрзалізниці".

Компанія "Уніт", розробивши сайт для продажу квитків, встановила власний платіжний шлюз. Після цього товариство уклало договори з банками, через які здійснювались операції оплати квитків. Згідно з договором банківські установи платили ТОВ "Уніт" 0,8% за кожну транзакцію. Таким чином компанії вдалось заробити на сервісі 51,2 мільйони гривень.

"Укрзалізниця вважає такі дії незаконними, адже угода між Укрзалізницею та ТОВ «Уніт» не передбачала використання шлюзу компанії-розробника. З метою відновлення справедливої конкуренції під час продажу квитків Укрзалізниця оголосила відкриті торги щодо закупівлі двох послуг: платіжного шлюзу та підтримки веб-сервісу", - зазначають на сайті залізниці.

Незважаючи на те, що торги з пошуку нової компанії на Prozorro відбулись, ТОВ "Уніт" заблокувало рішення позовом до суду. Наразі в "Укрзалізниці" вирішили розробити власну систему онлайн-продажів квитків.