Команди київщини -призери "cool race"

У Києві завершився кількаденний Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів «Cool Race».

Команди київщини -призери

Київщину представили 10 шкільних команд. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки Київської ОВА.

Формат змагань був індивідуально-командним, діти випробовували себе на трьох рубежах різних перешкод. Під час забігів учні Київської області подолали всі перешкоди. Вони стали переможцями та призерами заходу. Зокрема, на 1-ому і 3-ому рубежах учениця Ірпінського ліцею № 3 Марія Музальова посіла друге місце, а учень Іванківського ліцею № 2 Дамір Сікорський здобув бронзу. Крім того, на 2-му рубежі учениця Бородянського академічного ліцею Олександра Коляденко виборола срібло.

У загальнокомандному підсумку 1 місце посіли учні Броварського ліцею № 8. Бронзовими призерами стала збірна команда Бородянського академічного ліцею та Бородянського ліцею № 1.

Загалом у змаганнях взяли участь 54 команди, до складу яких увійшли учні та учениці з тимчасово окупованих та прифронтових областей. Кожна команда складалася з одного учня й однієї учениці віком 13-15 років.

Організаторами заходу виступили Комітет з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Українською Федерацією учнівського спорту.

Раніше ми розповідали, що Команда з Ірпеня виборила третє місце на Кубку України з кікбоксингу ІСКА

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.