Новини
Бориспіль
ПроХОРОШЕ

Кохання не має меж: у Переяславі побралися молодята за 60 років

22.03.2021 Оксана Кириленко 0

Жінці - 63, а її чоловіку 73 роки.

Фото з відкритих джерел

Це рекорд у Переяславському ДРАЦС.

Начальниця відділу ДРАЦС по місту Переяславу та Переяслав-Хмельницькому району Вікторія Литовченко у коментарі Переяслав Сіті розповіла про статистику народжуваності, одружень, смертності в лютому.

За лютий 2021-го свою долю поєднали 10 пар закоханих.

Наймолодший наречений був 1998 р. н., наречена – 2003 р.н. Найповажніша пара серед молодят – чоловік і жінка, які народилися відповідно в 1958 і в 1948 роках.

За місяць складений один актовий запис про розірвання шлюбу. Двоє жителів міста змінили прізвища.

У відділі ДРАЦС зареєстрували 28 немовлят (11 хлопчиків і 17 дівчаток). Серед батьків хлопчиків найпопулярнішим іменем були Максим та Тімур. Серед дівчаток - Вероніка. Із рідковживаних – Лія, Емілія.

У відділі зареєстрували й 86 померлих (40 чоловіків і 46 жінок). Серед них були мешканці міської територіальної громади та інших ОТГ Переяславщини.

Серед містян наймолодшим померлим був 34-річний чоловік, найстаршою – 99-річна жінка. У селах Переяславщини відповідно – 27-річна та 95-річна жінки.

Як повідомляв «Погляд», народжуваність дітей в Україні невпинно зменшується.

«Погляд» розповідав, що більше 34 тисяч родин цьогоріч отримали гроші замість «бейбі-боксів».

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.