#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Здоров'я
За кордоном
Київ

Кличко порівняв Київ з іншими містами світу щодо ситуації з коронавірусом

24.04.2020 Косянчук Інна 0

Міський голова Києва розповів, що втримувати ситуацію вдається завдяки вчасно запровадженим обмежувальним заходам

У Києві карантин був запроваджений 11 квітня. Про це нагадав Київський міський голова Віталій Кличко на брифінгу щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19), і зазначив, що саме вчасне запровадження обмежувальних заходів дає можливість утримувати ситуацію під контролем.

Кличко нагадав, що нині Київ за статистикою – другий в Україні за кількістю хворих на коронавірус після Чернівецької області, де живе менше мільйона людей, а  інфіковано COVID-19 –1200 осіб.

Нині у Києві зафіксовано 1122 випадки захворювання на коронавірус, де офіційно проживає понад 3 мільйона осіб. А ось у Празі, де карантин оголосили 16 березня, на 1,3 мільйона жителів уже зафіксовано майже 1700 інфікованих, зауважив Кличко. Також він навів приклад   Мінська, де карантин не запроваджено, і де  на майже 2 мільйони людей нині понад 3 тисячі хворих на коронавірус. Також Кличко розповів про свою розмову з мером Гамбурга. У цьому німецькому місті першого хворого зареєстрували 28 лютого, а карантин оголосили 16 березня.  Нині у Гамбурзі зафіксовано понад 4300 хворих, і є  120 летальних випадків. «Він говорить, що обмеження потрібно було вводити раніше», розповів Кличко.  

Він підкреслив, що ситуація з коронавірусом у Києві контрольована, її вдалося розтягти в часі через обмежувальні заходи, і вчергове попросив киян дотримуватися карантинних правил.