Кладовища Васильківщини відвідувати заборонено до 6 червня
У Василькові та районі усі кладовища заборонено відвідувати до 6 червня. Винятком може бути лише поховання близьких. Щоб пом’янути рідних, священнику можна передати записку з іменами або відправити смс-повідомлення. Про це сьогодні, 23 квітня, говорилось на засіданні об'єднаного міськрайонного штабу протидії поширенню коронавірусної інфекції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/94986623_2931905163531303_736451634153914368_o.jpg)
Після Великодня наступають поминальні дні, коли нащадки віддають шану своїх померлим родичам. Традиційно напередодні цих днів люди наводять лад біля могил. Однак цьогоріч у зв’язку з пандемією коронавірусу громадянам заборонили походи на кладовища. Таке рішення було прийняте 17 квітня на позачерговому засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Поминальні дні перенесено на 6 червня.
Щоб пом’янути своїх близьких, можна передати записку з іменами священнику або відправити йому смс. Про це зазначили представники духовенства на засіданні об'єднаного міськрайонного штабу протидії поширенню коронавірусної інфекції.
На засіданні також наголошувалось, що священники у поминальні дні виходити на кладовища не будуть, а за порядком стежитимуть правоохоронці.