Новини
Кримінальні новини
Київ

Київського лікаря-акушера відсторонили від роботи через смерть немовляти

Судово-медична експертиза підтвердила причинно-наслідковий зв'язок між діями медика та смертю дитини.

Київського лікаря-акушера відсторонили від роботи через смерть немовляти - зображення

У Києві відсторони від лікарської практики акушера-гінеколога відомої приватної клініки. Підозрюють, що він майже два роки тому допустив медичну помилку під час проведення пологів, яка вартувала життя новонародженій дитині. Про це повідомляють в Київській обласній прокуратурі.

Як писав "Погляд", трагедія сталася в травні 2020 року. За словами породілої, лікарі в пологовому будинку "Лелека" не реагували на скарги до та під час пологів. Коли ж побачили ознаки кисневого голодування дитини і почали робити екстрений кесарів розтин, було вже пізно, почалися незворотні зміни у центральній нервовій системі, від яких немовля померло через 55 днів.

До слова, в грудні минулого року стало відомо, що медику обрали запобіжний захід та зобов’язали залишатися у столиці.

Наразі ж стало відомо, що судово-медична експертиза підтвердила причинно-наслідковий зв'язок між діями медика та смертю дитини. В результаті лікаря-акушера, підозрюваного у смерті немовляти, відсторонили від роботи.

Нагадаємо, в Києві судитимуть жінку, яка задушила ременем власну дворічну дитину.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.