Новини
Кримінальні новини
Київ

Лікарю, з вини якого загинула новонароджена дитина в Києві, обрали запобіжний захід

Медика зобов’язали залишатися у столиці.

Лікарю, з вини якого загинула новонароджена дитина в Києві, обрали запобіжний захід - зображення

Лікарю-акушеру-гінекологу елітної приватної клініки, який під час проведення пологів припустився медичної помилки, що спричинила смерть новонародженої дитини, повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід. Протягом двох місяців йому не можна виїжджати за межі Києва, повідомили на Facebook-сторінці Київської міської прокуратури.

Нагадаємо, трагедія сталася в травні 2020 року, під час пологів лікар припустився медичної помилки, через що загинуло немовля. За словами породілої, лікарі в пологовому будинку «Лелека» не реагували на скарги до та під час пологів. Коли ж побачили ознаки кисневого голодування дитини і почали робити екстрений Кесарів розтин, було вже пізно і мозок дитини помер.

Як зазначають у ТСН, Акушер-гінеколог Микола Коваленко провини не визнає. Натомість суд зобов’язав його залишатися у столиці. Також поки триває розгляд справи йому заборонили спілкуватися зі свідками.

Нагадаємо, в «Київавтодор» з обшуками навідалася столична прокуратура.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.