Без рубрики
Новини
Бориспіль

Кіно в Борисполі все ж буде

15.08.2019 Оксана Кириленко 0

Бориспільці дивуються, що у такому великому та розвиненому місті немає кінотеатру. Звичайно він був, але попередній власник занедбав кінотеатр "Європа" до такої міри, що насолоджуватися кінофільмом стало неможливо.

Влада Борисполя вже не перший рік "воює" із підприємцем Валерійом Гордієнком, але від судової тяганини в першу чергу страждають звичайні люди. Бориспільська міська рада виграла судові засідання і вже була готова об’явити конкурс на передання будівлі в оренду для збереження кінотеатру. Але підприємець Валерій Гордієнко звернувся до Верховного Суду із оскарженням про розірвання договору оренди приміщення. На що Верховний Суд прийняв скаргу та призначив розгляд першої справи на 24 липня 2019 року.

13 серпня перший заступник міського голови Микола Корнійчук повідомив, що касаційна скарга Валерія Гордієнка задоволенню та оскарженню не підлягає.

Відповідно тепер влада Борисполя може відремонтувати занедбану будівлю, тим паче за словами того ж Миколи Корнійчука там обов'язково буде кінотеатр.