Новини
Надзвичайні новини

Кіберполіція встановила особу адміністратора Telegram-каналу "Редан"

Ним виявився неповнолітній із Дніпра.

Кіберполіція встановила особу адміністратора Telegram-каналу

Кіберполіція встановила адміністратора телеграм-каналу нового молодіжного руху "Редан". Про це повідомили на Facebook-сторінці поліції Київщини в середу, 1 березня. Ним виявився 16-річний житель Дніпра.

"За словами хлопця, канал був створений для отримання заробітку від реклами, тож для популяризації ресурсу він використав назву нового молодіжного руху. Бронювання реклами коштувало 10 доларів США", ‒

пресслужба поліції Київщини

Також зазначається, що Telegram-канал, який адміністрував неповнолітній, вже заблоковано. Натомість із хлопцем та його батьками спілкуються правоохоронці.

Загалом за останній час в Україні було заблоковано 18 каналів та груп, створених для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні через новий молодіжний рух. Протягом двох днів у різних регіонах держави відбулося близько 30 зібрань молоді. Правоохоронці оперативно відреагували і не допустили конфліктних ситуацій між підлітками. Зокрема, до управлінь та відділів поліції "запросили понад 700 осіб", більшість з яких неповнолітні.

Нагадаємо, представники субкультури "Редан" також днями планували зібратися в Ірпені.

А взимку в соцмережах з’явилися резонансні дописи, які шокували людей: на фото та відео молоді люди на вечірках вживають алкоголь і кривдять та принижують дівчат.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.