Новини
Україна
Головні новини
Здоров'я

Карантин посилили: 19 грудня в Україні почали діяти нові обмеження


З 19 грудня 2020 року по всій території України будуть діяти нові обмеження. 

Про це нагадує Урядовий портал.

Нові обмеження забороняють:

  • Проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності відвідувачів.
  • Проведення в розважальних закладах та закладах громадського харчування святкових заходів, бенкетів, майстер-класів, публічних подій.
  • Приймання відвідувачів у музеях, на виставках, в галереях тощо, якщо в залах присутні більше однієї особи на 10 кв. метрів.
  • Робота закладів громадського харчування з 23:00 до 7:00 (крім доставки та замовлень на винос). Проведення розрахункових операцій припиняється після 22:00. У ніч з 31.12 на 01.01 робота ресторанів та кафе буде дозволена до 01:00.
  • Релігійні заходи: в приміщенні за умови присутності більше однієї особи на 5 кв. метрів, на відкритому повітрі за умови недотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.

Нагадаємо, "Погляд" повідомляв, що до цього списку додаються і старі обмеження, які продовжать накладати заборону на деяку діяльність.

"Погляд" також писав, що дозвіл на екстрене використання дозволяє поширювати другу вакцину Moderna COVID-19 в США для використання особами віком від 18 років.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.

Фото: pixabay