Суспільство
Новини світу
За кордоном

Канцлер Німеччини попередив Росію про наслідки в разі вторгнення в Україну (ВІДЕО)

Німеччина та її союзники готові до діалогу з Москвою.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц попередив Росію про "серйозні" економічні та політичні наслідки в разі посилення військової агресії проти України.

Про це повідомляє Reuters.

"Зараз на карту поставлено не що інше, як запобігання війні в Європі. Ми хочемо миру", – сказав Олаф Шольц.

Олаф Шольц додав, що Німеччина та її союзники готові до діалогу з Москвою з питань європейської безпеки, а також закликав Росію до деескалації ситуації, заявивши, що продовження військової агресії матиме дуже серйозні стратегічні наслідки для Росії.

"Подальша військова агресія Росії проти України матиме дуже серйозні політичні, економічні та стратегічні наслідки для Росії. Водночас ми готові до серйозних переговорів із Росією, до діалогу з питань європейської безпеки", – додав він.

Канцлер Німеччини не згадав про проєкт газопроводу "Північний потік – 2", хоча раніше він заявляв, що розглядаються всі можливі варіанти.

Нагадаємо, напередодні канцлер Німеччини Олаф Шольц взяв участь у зустрічі в рамках "Веймарського трикутника", на якій обговорювали ситуацію навколо України.

Раніше повідомлялося, що Олаф Шольц вперше відвідає Україну 14 лютого.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.