Із 1 квітня у квартирах переяславців відключать тепло
Саме таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні виконкому Переяславської міськради у середу, 31 березня.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/09a4cb08cc16c3a2447af71e72b8870e-wide-big.jpg)
Про дострокове завершення опалювального періоду приймає місцева рада за умови, що середньодобова температура повітря протягом трьох діб поспіль не нижча 8 градусів.
Переважно опалювальний період тривав у місті до 15 квітня.
Згідно сайту sinoptik температура повітря у Переяславі коливатиметься від 7 градусів тепла й до 15.
Подальше забезпечення теплом інших підприємств різної власності може відбуватися за додатковою угодою з теплопостачальною компанією до обумовленої дати.
Як повідомляв «Погляд», Бориспільська райрада все ж повернула частину коштів Переяславщині.
«Погляд» розповідав, що на Переяславщині в двох ТГ обирали депутатів сільських рад.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.