Ірина Федорів нардепу Клочку: Люди вмирають, поки ви багатієте
Громадська активістка звинуватила нардепа Клочка в зриві приєднання Коцюбинського до Києва. Очільниця Руху ЧЕСНО Ірина Федорів вважає, що фігурант свіжих корупційних скандалів нардеп Андрій Клочко лобіював зняття з розгляду проєкту постанови Верховної Ради України щодо приєднання селища Коцюбинського до Києва.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/10/klochko.jpg)
Нагадаємо, що улітку 2020 року Андрій Клочко очолив відповідну робочу групу, яка була створена для вивчення питання щодо приєднання Коцюбинського до Києва. Але за цей час робочу групу він так і не зібрав.
Активістка стверджує, що саме внаслідок таких дій нардепа Клочка мешканців селища на швидкій відправляють не в столичні лікарні, які поряд, а за 50 км у селище Макарів Київської області, а хворих на COVID-19 в розпал пандемії відправляли аж до Білої Церкви — тобто більш ніж за сотню кілометрів.
Ірина Федорів вважає, що нардеп Клочко пролобіював таке рішення не “просто так” і “пристойні ЗМІ, які знають що таке журналістські стандарти” вивели його на чисту воду, маючи на увазі свіже розслідування BIHUS.Info про дорогу нерухомість і автівки на загальну суму близько 20 млн грн, які начебто пидбала 70-річна мати нардепа та сестра.
Активістка подякувала журналістам-розвідувачам і звернулася до скандального нардепа: “Ви з дерибанниками сторгувалися не просто за кусок землі з лісом. Кілька моїх знайомих після таких поїздок просто вже спочивають, поки ви багатієте”.
Також Федорів звернулася до членів парламентського Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, який очолює скандальний Клочко:
“Я щиро сподіваюся, що в комітеті більшість депутатів вміють читати карти і бачать логістику. З Коцюбинського, який є анклавом Києва, єдина дорога - на Київ. Їхати швидкій в Макарів - це трешак. Чекати пожежку з Бучі (через Ірпінь, Київ в Коцюбинське) - це божевілля. Забирати взимку техніку з області, щоб розчистити 300 метрів дороги, яка веде з Коцюбинського через територію Києва і перебуває на балансі області - це найбезглуздіші логістичні рішення в системі держави, які ніколи б не були прийняті у бізнес-процесах через їхню неефективність”.
Вона наголосила, що створена торік самостійна Коцюбинська ОТГ неспроможна й потребує приєднання до Києва. Федорів висловила сподівання, що буде прийняте “тверезе рішення”, що основною цінністю буде не обласний феодалізм, а цінність людського життя й безпека.
“Адмінреформа для людей, а не люди для адмінреформи і збагачення таких як Клочко”, - підсумувала вона й висловила сподівання, що фракція “Слуг народу” виконає вимогу, яку небайдужі громадяни озвучували ще рік тому на Площі Конституції під Верховною Радою: "Клочка в клочки!".
В публічних заявах “Слуга народу” Клочко відхрещується від майна матері
Нагадаємо, що Андрій Клочко допомагав дерибанити Біличанський ліс партії “Нові обличчя”
Ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.