Ірпінь
Здоров'я

Ірпінський медзаклад отримав препарати для лікування COVID-19 "Молнупіравір"

17.02.2022
Ліки призначені для пацієнтів з важкими формами коронавірусу та можливістю ускладненого протікання хвороби.

Ірпінський медзаклад отримав препарати для лікування COVID-19

Центр первинної медико-санітарної допомоги в місті Ірпінь отримав препарат для лікування коронавірусної хвороби, про це повідомили у фейсбук-спільноті "Сімейний лікар. Ірпінь".

"Молнупіравір" — це препарат, виробником якого є американська фармацевтична компанія Merck Sharp & Dohme. Він офіційно зареєстрований у світі, а Україні застосовується при лікуванні пацієнтів, які важко переносять хворобу, потрапили у стаціонари та мають ризик померти.

Варто зазначити, що це препарат, який блокує фермент, потрібний вірусу для відтворення генетичного коду, що має запобігти розмноженню вірусу та знизити ризик важкого перебігу хвороби

Отримати ліки у Центрі первинної медико-санітарної допомоги в Ірпені пацієнти можуть абсолютно безкоштовно. Однак призначає таке лікування виключно сімейний лікар у перші п’ять днів хвороби.

Одержати його можуть пацієнти, які мають підвищений ризик ускладнень, спричинений, зокрема, супутніми патологіями (онкохворобою, цукровим діабетом тощо).

Раніше повідомлялося, що перші українські пацієнти отримали нові ліки від COVID-19. Препарати призначають хворим, які потрапляють у стаціонар і мають ризик загинути.

Нагадаємо також, що в Україну також доставили ще один препарат, яким лікують у COVID-стаціонарах, при цьому січневу партію цих ліків розвезено в регіони.

До слова, також нещодавно Кабмін схвалив план COVID-вакцинації на 2022 рік.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.