Новини
Головні новини
Ірпінь

Ірпінське Чикаго закривається!


Рік тому Генпрокурор Юрій Луценко дав обіцянку закрити “ірпінське Чикаго”, але з того часу нічого не змінилося. Сьогодні на ірпінського мера, який досі працює на своїй посаді, відкрито десять кримінальних проваджень. Десятки проваджень відкриті на членів його команди, які замішані в кримінальних злочинах, проте вони так само і досі працюють у міськраді. Попри обіцянку Генпрокурора закрити “ірпінське Чикаго”. Тому мешканці Приірпіння — місцеві активісти, громадські організації, ініціативні групи мікрорайонів — вирішили об'єднатися, щоб провести антикорупційний автопробіг до дачного будинку Генерального прокурора України Юрія Луценка і отримати від нього відповідь на запитання: «Чому очолювана ним структура не реагує на беззаконня і покриває чисельні факти кримінальних порушень у місті Ірпінь?». До акції протесту приєдналися понад 500 осіб, представники ініціативних груп мікрорайонів БКЗ, СМУ, с. Стоянка і смт Коцюбинське, громадські організації: "Сила молоді", "Фронт за реформи", "Зелений Ірпінь", "Громадська ініціатива Олексія Зіневича", представники комітету по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю.

Учасники акції склали перелік вимог, а саме:

  • Покарання винних в хаотичній забудові міста та вирубці лісів, знищенні заплави, нестачі шкіл та садочків.
  • Притягнення до відповідальності забудовників, які заволоділи грошовими коштами інвесторів житлових комплексів.
  • Притягнення до кримінальної відповідальності осіб, винних в побитті активістів.
  • Неупереджене розслідування правоохоронними органами сотень справ, які “зависли” і особистий контроль Генпрокурором виконання цієї вимоги.
Громада налаштована рішуче і посилюватиме тиск на владу, щоб домогтися вирішення болючих питань. Тільки об'єднавшись? ми зможемо зупинити хаотичну забудову, врятувати ліси, поки ще не все втрачено. Якщо ти бачиш проблеми і готовий долучатися до їх вирішення, приєднуйся. Телефонуй: 0971119191; 0631119191.