Новини
Україна

Інтернет-магазин пам’ятних монет НБУ не витримав напливу користувачів

09.01.2021 Бобрик Юлія 0

У перші ж дні роботу сервісу тимчасово призупинили через те, що сайт працював з перебоями.

Фото: Facebook/НБУ

З 4 січня нумізматичну продукцію Національного банку можна було придбати онлайн. З початку року в Україні відкрили інтернет-магазин пам’ятних монет, проте пропрацював він не довго.

«Інтерес користувачів у рази перевищив наші найоптимістичніші прогнози. У пікові моменти на сайт інтернет-магазину одночасно заходило понад 100 тис. користувачів. Тож інколи сайт працював з перебоями», – пояснюють в Нацбанку.

Тож наразі прийом нових замовлень в інтернет-магазині призупинено. Найближчим часом обіцяють опрацювати всі замовлення, оновити каталог монет та здійснити певні технічні доналаштування.

Після поновлення роботи магазину там можна буде придбати пам’ятні монети України та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору Національного банку,які реалізовуватимуться за роздрібною ціною НБУ.

Як повідомляв «Погляд», в листопаді в Україні з’явилася «космічна» банкнота. А в червні в Україні з’явилися монети номіналом 10 гривень.

Нагадаємо, в Обухові замість золотої монети продали підробку.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.