Новини
Васильків

Інтернет допоміг: у центрі Василькова ліквідували черговий гральний заклад

13.02.2020 Надiя Проценко 0

Інформацію про функціонування підпільного грального закладу у Василькові, місцеві правоохоронці дізнались з мережі Інтернет. Виїхавши за місцем його розташування, правоохоронці дійсно виявили незаконний «салон», який надавав послуги в сфері грального бізнесу.

Інтернет допоміг: у центрі Василькова ліквідували черговий гральний заклад

У ході обшуку васильківські поліцейські вилучили 6 системних блоків, монітори та комплектуючі. Наразі встановлюються особи, які облаштували гральний зал з метою незаконного бізнесу.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає стягнення штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У боротьбі з незаконними гральними закладами правоохоронці й надалі просять васильківчан співпрацювати та повідомляти про роботу підпільних гральних закладів, які відновили свою діяльність після закриття, або про осіб, які можуть бути причетними до організації їхньої роботи, за номером «102». Анонімність гарантується!

За інформацією поліції Васильківщини.