Іноземець пограбував бориспільця у супермаркеті
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Bezymyannyj-1.png)
21 квітня близько 18-ї години на лінію "102" до Бориспільського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що у торговому залі одного з гіпермаркетів міста невідома особа викрала сумку з грошовими коштами, документами та особистими речами.
Орієнтування отримали всі екіпажі Київщини і вже близько 19-ї години на автодорозі Київ – Одеса патрульні помітили автомобіль, який за описом був схожим на транспортний засіб, на котрому рухаються злодії.
Кілька хвилин і невідомих затримали. Ними виявились 49-річний уродженець Харківської області та 46-річний іноземець.
Надалі справою займуться слідчі. Вказані особи перевіряються на причетність до аналогічних злочинів на території Київської області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/94230015_1639680276199026_4769412902757072896_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/94267500_1639680332865687_1347127156794195968_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/94714003_1639680229532364_3427712982602219520_n.jpg)