Новини
Україна
За кордоном
Економіка

Україна розпочала інформаційну кампанію із залучення інвестицій

07.09.2022
Вона отримає назву #AdvantageUkraine.

Україна розпочала інформаційну кампанію із залучення інвестицій - зображення

Україна розпочала інформаційну кампанію із залучення інвестицій #AdvantageUkraine. Про її старт повідомив президент України Володимир Зеленський під час відкриття Нью-Йоркської фондової біржі ввечері 6 вересня.

"Ми об’єднали світ навколо нашої боротьби за свободу. Ми звільняємо українську землю від російської армії. Ми вже почали відбудову всього, що було зруйноване російським терором. Ми відновлюємо нашу економіку. І ми даємо змогу вам і вашим компаніям працювати разом з нами – заради блага кожного з нас.

Україна – це історія майбутньої перемоги і це шанс для вас інвестувати в проекти на сотні мільярдів доларів, щоб бути переможцями разом з нами.

Сьогодні ми даємо старт великій інформаційній кампанії із залучення інвестицій #AdvantageUkraine. Ми розповімо всьому світу, чому Україна вже сьогодні є місцем вигідних інвестиційних та фінансових можливостей", –

президент України Володимир Зеленський

Глава держави закликав американський бізнес інвестувати в Україну, а також у проєкти на сотні мільярдів доларів, щоб бути переможцями разом з українським народом.

Після відеозвернення Президента України пролунав дзвін, який ознаменував відкриття торгів на Нью-Йоркській фондовій біржі. У церемонії відкриття торгів взяла участь урядова делегація України.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що міжнародні резерви України збільшилися на 13,6% і на початок вересня вони становили $25,436 млрд.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.