Новини
Київщина
Вишгород
Культура
Хороші новини

У Вишгороді діє виставка офортів та ліноритів

27.07.2020 Косянчук Інна 0

"Життя складається з дрібниць" – так називається виставка художніх робіт Ксенії Ковальової, яка користується великою популярністю.

Фото: Новини Вишгородського заповідника

У межах  культурно-мистецького проєкту "Вишгородщина мальовнича" у Музеї давньоруського гончарства ВІКЗ запрацювала виставка офортів та ліноритів Ксенії Ковальової "Життя складається з дрібниць".

Як розповідав «Погляд», вишгородська мисткиня, яка  організувала вже кілька виставок,  розвивається як художник-графік: створює офорти, лінорити, мокуліто.

Виставка "Життя складається з дрібниць" відразу здобула популярність у відвідувачів музею. І дорослі, й діти з цікавістю знайомляться з роботами Ксенії Ковальової, і залишають теплі відгуки.

Фото: Новини Вишгородського заповідника

«Вона творить у дивовижній рідкісній техніці офортів. Для мене її картини (не знаю, чи можна їх так називати) нагадують мистецтво чорно-білої фотографії, а мотиви взагалі торкаються глибин серця, відгукуючись дитячими спогадами», - зауважила Наталя Сукач.

Фото: Новини Вишгородського заповідника

А Ксенія Ковальова, як повідомляють Новини Вишгородського заповідника, не лише з натхненням розповідає про свою творчість, а й долучається до майстер-класів, які відбуваються у Музеї давньоруського гончарства.

Фото: Новини Вишгородського заповідника
Фото: Новини Вишгородського заповідника

Як повідомляв "Погляд", картини художника Олега Катеринюка, які демонструвалися у музеї давньоруського гончарства Вишгородського історико-культурного заповідника, тепер можна переглянути на Youtube-каналі.