#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Київщина
Політика

Олексія Кулебу призначили головою Київської ОДА

21.05.2022
Олександра Павлюка звільнили з посади.

Олексія Кулебу призначили головою Київської ОДА - зображення

Сьогодні, 21 травня, президент України Володимир Зеленський призначив Олексія Кулебу головою Київської обласної державної адміністрації. Відповідний Указ №353/2022 опублікований на сайті Офісу Президента.

"Призначити Кулебу Олексія Володимировича головою Київської обласної державної адміністрації", –

Указ №353/2022

Також сьогодні було опубліковано Указ №352/2022, яким було звільнено з посади голови Київської обласної державної адміністрації генерал-лейтенанта Олександра Павлюка.

"Звільнити Павлюка Олександра Олексійовича з посади голови Київської обласної державної адміністрації", –

Указ № 352/2022

В Офісі президента зазначили, що очолюючи Київську ОДА, Олександр Павлюк зміг посилити взаємодію між військовими, виконавчою владою та органами місцевого самоврядування в регіоні. З використанням військового досвіду роботи в складних умовах протистояння ворогу навколо Києва були створені нові потужні оборонні лінії.

"Саме під час головування Олександра Павлюка Київська область була повністю звільнена від російських окупантів. Одразу після цього розпочалася робота з відновлення інфраструктури регіону, зокрема розмінування території, розчищення завалів, відновлення дорожньої та критичної інфраструктури, повернення електропостачання, води та газу в будинки на територіях, що були під окупацією", –

Офіс президента

Нагадаємо, посольство США "стильно повернулося" в Київ та відновило роботу.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.