#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київ
Політика

Посольство США "стильно повернулося" в Київ та відновило роботу

20.05.2022
У дипломатів новий дрес-код – рожеві панами, як у фронт-мена українського гурту Kalush Orchestra.

Посольство США
Фото: Facebook U.S. Embassy Kyiv Ukraine

Більш ніж через три місяці після російського вторгнення посольство США відновило роботу в Києві. Про повернення в українську столицю повідомили дипломати, подякувавши українцям та ЗСУ за звільнення територій та безпеку, необхідну для роботи амбасади.

Також підтвердив відновлення роботи американського посольства в Києві держсекретар США Ентоні Блінкен.

"Ми з гордістю підтримуємо уряд і народ України в той час, як вони захищають свою країну від жорстокої агресивної війни Кремля… Ми сповнені рішучості протистояти майбутнім викликам. Війна вирує. Російські війська щодня несуть смерть та руйнування на українській землі. Мільйони українців змушені залишити дім і оплакують втрату своїх близьких… Ми підтверджуємо нашу відданість народу та уряду України і з нетерпінням очікуємо на виконання нашої місії в посольстві США в Києві",

держсекретар США Ентоні Блінкен

Зокрема, в середу, 18 травня, на території посольства відбулося підняття прапору США.

Наступного ж дня американські дипломати продемонстрували новий "дрес-код", вбравшись у рожеві панами, як у фронт-мена українського гурту Kalush Orchestra, який виборов перемогу на пісенному конкурсі Євробачення.

"Стильно повертаємось до Києва – на честь Kalush Orchestra", –

Тwitter @USEmbassyKyiv

Посольство США
Тwitter U.S. Embassy Kyiv Ukraine

Нагадаємо, днями Kalush Orchestra презентував кліп на пісню Stefania, який був знятий в Бучі, Ірпені, Гостомелі та Бородянці.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.