#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Блоги

Олександр Бурмагін: В День Конституції провели в останню путь Сема

29.06.2022
З перших днів вторгнення Він шукав можливість стати до лав захисників. 22 річний хлопець, з непростою долею, випускник академії лідерства, з дуже серйозним і не за роками відповідальним ставленням до життя.

Олександр Бурмагін: В День Конституції провели в останню путь Сема - зображення

В День Конституції провели в останню путь Сема. Ті випадки, коли нікому не було соромно плакати, згадуючи якою Він був людиною.

З перших днів вторгнення Він шукав можливість стати до лав захисників. 22 річний хлопець, з непростою долею, випускник академії лідерства, з дуже серйозним і не за роками відповідальним ставленням до життя.

Під час операції в Ірпені та Гостомелі наше відділення підпорядкували іншому взводу, в якому був Сем.

Знаєте, таке відчуття, коли у людини зсередини йде якесь світло і тепло зсередини. При спілкуванні тебе огортає це відчуття…

Якось, вже в Гостомелі, він спитав: «Бур, а чому Ви пішли в тероборону?».

Я здивувався зверненню на Ви, і спитав про це. «Да я прочитав на фейсбуці де Ви і ким працюєте, вирішив, що так буде правильнішим…», - відповів Сем.

Я звернув Його увагу, що в моєму відділенні ще декілька адвокатів та колишній заступник, а тепер радник голови ЦВК.

Проте, ми тут всі солдати і цивільне життя тут нічим не допоміжне, всі у рівних умовах. Маємо без оглядки на це виконувати накази і задачі.

«Крім того, Сем, ти у своєму відділенні вже майже командир, а я звичайнісінький солдат, тому давай без цих реверансів» - сказав я.

«Ну добре, домовились, а що там з фейками і взагалі з боротьбою проти пропаганди?» - спитав Сем.

І ми ще довго розмовляли про втрачений час перед вторгненням, відсутність потрібних реформ і якою може бути Україна після Перемоги…

Світла Душа, Відкрите Серце і Живий Розум - таким був Сем. Такими можуть бути і є українські Воїни.

В той день на їх позиції у Сіверськодонецьку чотири рази накатувались лави окупантів.

Не добились жодного результату і прилетіла авіація… коли штурмовик зкинув ту кляту бомбу, що вбила Сема, він вже командував взводом.

Непоправна втрата для рідних, побратимів і країни…Тепер йому 22 роки, назавжди. 12 днів, як зареєстрував з коханою шлюб…

Проте, я впевнений, що навіть за ці 22 Він зробив значно більше ніж багато встигають за все життя. Його Світло і Тепло буде жити у всіх, хто його знав. Переконаний, що Його приклад змінив і ще змінить на краще багато і багато багато людей.

Не забудемо і не пробачимо! І пам’ятаємо, друзі, про ціну яка платиться кожного дня за можливість святкувати, працювати, жити у вільній країні і обіймати близьких Хто думає про втому від війни або про те, що війна десь далеко - подивиться ще раз в очі Героя Сема.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.