Україна
Київщина
Економіка

На Київщині виділять майже 145 млн грн з резервного фонду для подолання наслідків війни

19.08.2022
За словами голови КОВА, вказані кошти будуть використані на утримання доріг і відповідної інфраструктури, територіальну оборону, ліквідацію наслідків бойових дій та підготовку до опалювального сезону.

На Київщині виділять майже 145 млн грн з резервного фонду для подолання наслідків війни - зображення

З резервного фонду обласного бюджету Київщини 145 млен грн буде спрямовано на подолання наслідків російської військової агресії та відновлення регіону. Таке передбачають ухвалені зміни до обласного бюджету. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба у п’ятниці, 19 серпня.

"Направляємо з резервного фонду області майже 145 мільйонів гривень на подолання наслідків війни та відновлення регіону.

Щоб підвищити ефективність запущених нами процесів у громадах, ми внесли зміни до обласного бюджету.

Ці кошти будуть використані на територіальну оборону, підготовку до зими, розвиток інфраструктури та ремонт доріг на критичних ділянках", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

За словами голови КОВА, ці кошти мають допомогти якомога швидше вирішити проблемні питання людей, повернути комфорт в міста та селища регіону, а жителів Київщини – до рідних домівок.

Як повідомлялося раніше, на Київщині визнали непридатними для проживання понад 5400 будівель.

Нагадаємо, попри війну на Київщині зростає кількість підприємців. Також нещодавно КОВА розповіли, як стати учасником програми "Релокація підприємств".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.