Новини
Україна
Київщина
Автоновини

Через річку Ірпінь планують відкрити ще один тимчасовий переїзд

25.09.2022
Облаштувати нову переправу мають намір до 10 жовтня.

Через річку Ірпінь планують відкрити ще один тимчасовий переїзд - зображення

На Київщині через річку Ірпінь планують відкрити ще один тимчасовий переїзд. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

"Міст через річку Ірпінь був зруйнований у перші дні широкомасштабного вторгнення. Після деокупації, в травні, ми відкрили тимчасову переправу. У серпні побачили, що вона вже не може впоратися з великим потоком автівок.

Розумію всі незручності та невдоволення громади, адже так само щодня їжджу цим мостом. Але прошу ще трохи потерпіти, і зовсім скоро ми вирішимо цю проблему", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Очільник пристоличного регіону зазначив, що влада вже працює над тим, щоб відкрити ще один тимчасовий переїзд. Натомість зробити це планують 10 жовтня. Також він додав, що ремонт повноцінного мосту триває, навіть на вихідних.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що на Київщині відремонтували ще один міст, мова йшла про переправу між населеними пунктами Андріївка та Червона Гірка через річку Здвиж.

До слова, наприкінці липня повідомлялося, що на Київщині відновили рух майже на всіх пошкоджених під час війни мостах. Зокрема, в липні нарешті знову запрацював міст через річку Ірпінь у Демидові. Міст був пошкоджений двічі. Вперше – під час бойових дій у лютому. Відразу після деокупації він був відновлений. Проте під час негоди в червні міст знову було зруйновано. Також нещодавно в Бородянці облаштували проїзд зруйнованим мостом через річку Здвиж.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.