Новини
Світ-суспільство

ЄС виділить Україні 18 млрд євро, незважаючи на рішення Угорщини (ВІДЕО)

Держави-члени ЄС роблять все можливе, щоб гарантувати надходження цих фінансів в Україну вже в січні.

Євросоюз планує виділити Україні фінансову допомогу на 2023 рік у розмірі 18 мільярдів євро, незважаючи на блокування ініціативи Угорщиною. Про це заявив віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс. “

Держави-члени ЄС роблять все можливе, щоб гарантувати надходження цих фінансів в Україну вже в січні. Україна - країна в стані війни, вона відчайдушно потребує нашої підтримки, і ми просто не можемо дозволити одній державі-члену зірвати цю фінансову допомогу. Ми маємо надати її так чи інакше, і ми це зробимо", - заявив Домбровскіс.

За його словами, роботу з пошуку альтернативного рішення, яке дозволить обійти блокування Угорщини, розпочнуть уже найближчими днями.

Нагадаємо, 6 грудня Угорщина заблокувала виділення Україні нового траншу від Євросоюзу у розмірі 18 млрд євро. При цьому напередодні Орбан заявив, що заблокує план ЄС надати ці кошти Україні.

До слова, в вересні Угорщина не підтримувала нові санкцій ЄС проти енергетичного сектору росії. Та попри це Єврокомісія представила восьмий пакет санкцій проти росії.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.