Новини
Україна
Анонси
Довкілля
Україна-суспільство
Київ

ХутроOFF: 5 червня київські зоозахисники вийдуть під стіни ВР

04.06.2020 Бобрик Юлія 0

Символічно, що законопроєкт 2360 про заборону хутрових ферм в Україні винесуть на голосування у Всесвітній день охорони довкілля.

5 червня зоозахисники вийдуть під стіни Верховної Ради на акцію ХутроOFF «Україна БЕЗ шкуродерень». Саме в цей день на сесію буде винесено законопроєкт 2360 про заборону хутрових ферм у країні, який активісти закликають депутатів підтримати.

«Законопроект 2360 захищає тварин від жорстокого поводження та відстоює право громадян на безпечне довкілля. Він передбачає закриття усіх хутрових ферм в Україні до 2025 року», – повідомляють на офіційній сторінці кампанія ХутроOFF.

Варто зазначити, що, окрім очевидних причин для заборони, хутрові виробництва також є об’єктами підвищеної екологічної небезпеки, забруднюють ґрунт, водойми, повітря та становлять небезпеку для здоров’я мешканців найближчих населених пунктів. Відомо також, що з вимогою невідкладно заборонити хутрові ферми до ВР вже звернулося понад 100 природоохоронних громадських організацій України.

Також, як зазначив у своєму дописі на Facebook засновник One Planet Павло Вишебаба, із закликом заборонити виробництво хутра та підтримати законопроєкт в Україні до Верховної Ради звернулися депутати Європарламенту.

https://www.facebook.com/vyshebaba/posts/2966274970133698

Тож завтра, у Всесвітній день охорони довкілля, народні депутати не лише голосуватимуть за проєкт закону, а й складуть своєрідний тест на гуманність до тварин.