Новини
Україна
Суспільство
Культура
Події

Хто переможе у «Битві креаторів–2019»?


До 10 червня триває відбірковий етап конкурсу – роботи оприлюднено для онлайн-голосування. Кожен з вас може підтримати найкрутіші ідеї!

Нині триває найпрозоріший креативний тендер країни, присвячений розв’язанню проблем, що стосуються кожного – “Битва креаторів”. Конкурс креативних ідей присвячений промоції культури та культурного дозвілля. Рішення у цьому новому форматі чесного і відкритого тендеру приймаються публічно, із залученням різних сторін – фахових експертів, замовника, медіа, самої аудиторії.

Не має значення, яка компанія бере участь у “Битві креаторів” який професійний досвід учасників, бо ж на конкурсі, оцінюється лише потужність ідеї, опис та її візуалізація. Механіка конкурсу продумана так, що тільки найкращі роботи дійдуть до фіналу.

Перед учасниками конкурсу стояло завдання: розробити креативну стратегію для рекламної кампанії, яка буде реалізована влітку 2019 року. Креативні стратегії мають відповідати концепції єдиної платформи креативної колаборації, яку було розроблено спільно Українським культурним фондом та «Каннські Леви в Україні». Метою цього етапу кампанії є промоція української культури та культурного дозвілля. Організатори «Битви креаторів» дають можливість висловити свою думку і розглядають найсміливіші ідеї кожного, хто має стосунок до рекламно-комунікаційної та креативної індустрій. Щоб залучити якомога більше учасників, організатори позбавили конкурс зайвої бюрократичної тяганини. Це повною мірою підтверджує визначення «найпрозоріший креативний тендер країни».

Етапи «Битви креаторів»:

До 31 травня учасники конкурсу надсилали описи своїх креативних концепцій, щоб взяти участь в онлайн-голосуванні. Реєстрацію та прийом креативних концептів завершено.

З 03 по 10 червня триває відбірковий етап. Всі роботи, які відповідають завданню за брифом, оприлюднено для онлайн-голосування. В цьому тендері переможця обираєте й ви! Вважаєте, що ваша думка має бути врахована в прийнятті рішення про переможця? Тоді переходьте за посиланням і голосуйте за найкращі рішення! 10 фіналістів, роботи яких наберуть найбільший бал, візьмуть участь у заключному етапі конкурсу.

13 червня відбудуться презентації креативних стратегій на заключному етапі конкурсу – на сцені, перед панеллю журі. Переможець конкурсу отримає гонорар в розмірі 130 000 грн. Для подальшої реалізації проекту буде оголошено додатковий тендер.

У тендері беруть участь лише професійні команди креаторів: представники рекламних, дизайн- та digital-aгенцій; фрілансери, які працюють у сегменті маркетингових комунікацій; production-студії.

Організатори : Український культурний фонд і офіційне представництво Cannes Lions в Україні. Проект «Битва Креаторів» реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

ДОВІДКОВО. У 2015 році було проведено першу “Битву креаторів”. Нині організатори представляють досконалий формат цього найпрозорішого креативного тендеру.

Джерело: contest.creativity.in.ua