Війна з Росією

Херсон буде звільнений до кінця року, - генерал Марченко (ВІДЕО)

10.08.2022
ЗСУ планують звільнити Херсон від російських окупантів та завершити активну фазу війни до кінця року.

ЗСУ планують звільнити Херсон від російських окупантів та завершити активну фазу війни до кінця року. Про це заявив генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко.

Він заявив, що впевнений в тому, що за кілька місяців вдасться звільнити Херсон та закінчити активну фазу ведення війни, а потім уже відбуватимуться більш локальні військові дії.

Марченко не назвав конкретних термінів, коли розпочнеться масштабна українська наступальна операція на Херсонщині, але просив херсонців «трохи потерпіти».

За його словами, це станеться незабаром. Марченко також впевнений, що окупанти на Херсонщині не зможуть провести псевдореферендуми за приєднання до росії, оскільки херсонці налаштовані дуже проукраїнськи. Проте, зараз західна допомога Україні надходить маленькими партіями, і це дуже ускладнює проведення контрнаступу.

Але Марченко зазначив, щойно Україна отримає повний пакет допомоги, наступ буде дуже швидким.


Провайдер Інтернет послуг Best - це Швидкісний інтернет та якісне Телебачення у Гавриливці.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.