#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Автоновини

Громадський транспорт в Україні запрацює не раніше літа – Криклій

22.04.2020 Александр Чернышенко 0

Фото - epravda.com.ua

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій в ефірі 24 каналу спрогнозував, що громадський транспорт не відновить свою роботу до літа.

За його словами, громадський транспорт відновить свою роботу, коли уряд почне знімати карантин в країні, але це, на думку міністра, відбудеться не раніше червня.

Міністр додав, що в травні в Україні очікується пік захворюваності Covid-19, і цей період необхідно пройти на карантині.

«Коли хвиля піде на зниження, тоді можна відновлювати роботу громадського транспорту, щоб він працював стабільно. У той же час ми розуміємо, що певні обмеження все одно будуть», – зазначив Владислав Криклій.

Наприклад, обмеження, що збережуться, стосуватимуться носіння захисних масок – скасування масочного режиму може спровокувати нову хвилю захворюваності.

«Тому точно визначений період транспорт буде працювати за певними критеріями. Але реалістично, що в червні-липні почнемо вже активно працювати з громадським транспортом», – підкреслив міністр інфраструктури.

Нагадаємо, сьогодні Уряд на своєму засіданні продовжив дію карантину в Україні до 11 травня.

Як зазначив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, підставами виходу з карантину буде кілька умов: якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання в Україні не змінюватиметься або коливається в межах 5% та якщо лікарні будуть заповнені пацієнтами з COVID-19 менше, ніж на 50%.