Новини
Васильків
Суспільство

Громадський бюджет-2019 у Василькові: що реалізовано, а що ні

26.02.2020 Надiя Проценко 0

Допоки ще триває до 2 березня подача ідей, як покращити Васильків, розкажемо, які проєкти стали переможцями у минулому році та які з них були реалізовані чи ні.

Реалізований проєект «Від маленької цеглинки – до розумної дитинки» Безмежний світ з «LEGO».

Не всім авторам тогорічних проєктів вдалося довести свої ідеї до їх реального втілення. Зокрема, як повідомили «Погляду» в Управлінні з питань економіки та власності, із 5 проєктів було реалізовано всього 3. Це «Архітектурне освітлення фасаду Дитячої школи мистецтв» вартістю 75 613 грн по вулиці Володимирській, 1А, «Художньо-інформаційне оформлення сміттєвих контейнерів мікрорайону «Масив» з метою заохочення громадян до сортування сміття» вартістю 9 749 грн та «Від маленької цеглинки – до розумної дитинки» Безмежний світ з «LEGO» вартістю 92 900 грн.

Реалізований проєкт «Художньо-інформаційне оформлення сміттєвих контейнерів мікрорайону «Масив»

Інші два проєкти, які набрали достатньої кількості голосів, так і не були втілені. Так, автор проекту «Інклюзивні гойдалки для дітей з інвалідністю» (вартістю 141 400 грн), згідно зі звітом Управління з питань економіки та власності, не надав повного пакету документів, а також були зволікання термінів реалізації проекту.

Вихованці ДКЗ №5 "Дзвіночок" на занятті з конструкторами Lego

Не був також реалізований проєкт «Реконструкція громадської вбиральні на дитячому майданчику, що розташований біля дитячого садочка №9 «Тополька» (вартістю 147 667 грн). В Управлінні з питань економіки та власності зазначають, що стосовно цього проєкту була невідповідність проектно-кошторисної документації конкурсним вимогам. Крім того, на даний час будівля має статус безхазяйного нерухомого майна. Як повідомив автор цього проєкту Валентин Грегуль, головною проблемою на шляху втілення стало те, що туалет не перебуває наразі на балансі в жодної з місцевих комунальних організацій, а взяти її на баланс протягом 2019 року так і не вдалося.

Тож кошти з нереалізованих проєктів повернулись назад до Громадського бюджету і будуть використані на цьогорічні ідеї.

Реалізований проєкт  «Архітектурне освітлення фасаду Дитячої школи мистецтв»
Реалізований проєкт «Архітектурне освітлення фасаду Дитячої школи мистецтв»