Горіла квартира в Бучі: власника – госпіталізували, дитину та шістьох дорослих – евакуювали
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/Bucha-Vodopr.jpg)
У Бучі в квартирі, розташованій на четвертому поверсі п’ятиповерхівки, сталася пожежа. Вогнеборці за допомогою автопідйомника евакуювали з будинку дитину та шістьох дорослих. Власника помешкання, який отруївся чадним газом, госпіталізували.
8 грудня о 22:26 ірпінським рятувальникам повідомили про загорання у квартирі, що знаходиться у Бучі по вул. Водопровідна. На місце події прибули чергові караули Ірпеня та Бучі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/Bucha-Vodopr-1.jpg)
Вогнеборці виявили, що на четвертому поверсі п’ятиповерхівки загорілося помешкання. Виникла загроза, що вогонь перекинеться на квартири, розташовані поряд.
Унаслідок великого задимлення рятувальники проводили розвідку в складі ланки газодимозахисної служби. Вони виявили дитину та шістьох дорослих.
Їх за допомогою колінчастого автопідйомника евакуювали на свіже повітря та передали медикам для огляду.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/Bucha-Vodopr-2.jpg)
Власника квартири (1979 р. н.) працівники екстреної медичної допомоги госпіталізували до лікарні. Попередній діагноз – отруєння чадним газом.
Локалізували пожежу о 23:06, а повністю ліквідували о 23:14. До гасіння залучали десятьох рятувальників та чотири одиниці техніки. Причину загорання з’ясовують.