Новини Київської області
Технології

Google Lens тепер може розпізнавати й переносити тексти з офлайну в онлайн


Google Lens тепер може розпізнавати й переносити тексти з офлайну в онлайн. Користувачам більше не доведеться передруковувати їх вручну.

Google Lens вже допомагає відвідувачам шукати й визначати різноманітні об'єкти - пам'ятки архітектури, скульптури, побутові речі та предмети, сканувати чеки й документи, шукати товари. Тепер функцію зробили ще більш корисною.

Користувачі можуть використовувати функцію копіювання і вставки текстів - вона дозволить розпізнавати й зберігати матеріали з паперових документів на телефоні або на комп'ютері. Для цього потрібно натиснути на кнопку «скопіювати на пристрій» і перемістити матеріал у Chrome.

Крім того, Google Lens допоможе в режимі онлайн переводити слова на інші мови, вимовляти їх або пояснити значення слова.

«Це несуттєві зміни, але їх, безумовно, досить, щоб зробити Lens більш корисним інструментом - і забезпечити користувачів ще одним способом вбивати час. Всі ці функції вже з'явилися, за ​​винятком прослуховування, яке доступне на Android і скоро з'явиться в iOS», - відзначили в компанії.

Додаток Google Lens вже вміє знаходити об'єкти, які сфотографували користувачі. Для цього їм потрібно натиснути на спеціальну кнопку, виділити окрему частину кадру і знайти схожі об'єкти. Наприклад, якщо виділити табуретку, пошуковик знайде схожі зображення - через підписи користувачі зможуть зрозуміти модель меблів і рік її виробництва.

Ілюстративний матеріал з mspoweruser.com