Новини
Україна

Голова Укравтодору подав у відставку


Славомір Новак, який очолював Укравтодор впродовж 3 років, подав Прем’єр-міністру України заяву про відставку та підвів підсумки своєї роботи на посаді.

«Ще кілька тижнів тому у зв’язку із закінченням 3-річної каденції, новою пропозицією, яку отримав, та особистими планами я прийняв рішення про завершення своєї роботи на посаді керівника Укравтодору, – зазначив Славомір Новак. За три роки непростої, але важливої роботи я отримав велике задоволення від тих результатів, яких вдалося досягти в Україні».

За його словами, за 3 роки було створено стабільне джерело фінансування (Дорожній фонд) та проведено децентралізацію доріг, а також покращено використання існуючих кредитних ліній від МФО, що збільшило довіру міжнародних фінансових інституцій до України. Як результат – отримання нової кредитної лінії мінімум на 900 млн євро та отримання першого в історії України гранту від ЄС на будівництво доріг.

Уже колишній керівник Державного агентства автомобільних доріг України наголосив, що було підготовлено оновлену програму на 2020-2024 роки з гію розвитку територіальних доріг.
Фактично завершено перший етап пріоритетного проекту GO Highway, який минулого року було включено до європейської мережі TEN-T.

Славомір Новак подякував усім за допомогу і підтримку, а 1 жовтня виступить перед громадськістю з публічною промовою про результати змін в дорожній галузі та із програмою подальших кроків розвитку інфраструктури країни.

Повідомляє Укравтодор