Голлівуд придбав права на українську кінострічку
Найбільший у світі американський дистриб’ютор Lionsgate через свою компанію Grindstone Entertainment купив права на український трилер Let it snow – "Хай іде сніг".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/106724116_4402153896492226_1427135325863600709_o.jpg)
Про це повідомляється на сторінці Geek Journal - Новини кіно та серіалів. Режисер фільму - Стас Капралов.
Головну роль у фільмі гратиме голлівудська актриса українського походження Іванна Сахно. За сюжетом акторка буде сноубордисткою, яка шукатиме порятунок у засніжених горах від жорстокого безликого зловмисника, який психологічно знущається над жінкою.
Раніше Погляд повідомляв, шо український фільм «Сторонній» покажуть у США, а також, що документальний фільм про “Гоголь Fest” вийшов в український прокат.