#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Земля
Всесвіт
За кордоном

Фото з космосу: чарівна світлина заходу сонця у Гімалаях

08.04.2020 0 Бобрик1 Юлія1 0

Так виглядають найвищі гори планети з МКС.

Канченджанґа, гірський масив Гімалаїв, з чотирма піками вище 8 000 метрів, поступається за популярністю Евересту. З 50-х років минулого століття альпіністи здійснили всього кілька сотень сходжень на головний пік Канченджанґи висотою 8 586 метрів. Однак масив виглядає приголомшливо і не тільки з землі, але й з космосу.

Цей знімок був зроблений в грудні, коли Міжнародна космічна станція пролітала над кордоном Індії та Непалу, проте опублікований не так давно. На знімку видно, як виглядають Гімалаї на заході сонця всього за кілька хвилин до занурення в темряву, повідомляє Science Alert.

Довідково:
Назва «Канченджанґа» означає «П'ять скарбів великих снігів», так як гірський масив складається з п’яти вершин. До 1852 року Канченджанґа Головна вважалася найвищою горою світу, проте розрахунки, виконані після експедиції 1849 року, показали, що Еверест вище, а Канченджанґа є третьою вершиною планети.

Нагадаємо, минулоріч запустили проєкт, який передбачав, що світлини пам’яток природи рятуватимуть Карпати.