Новини
Новини світу
За кордоном

Фінляндія та Швеція допускають розміщення ядерної зброї біля кордонів з росією (ВІДЕО)

Прем'єр-міністр Фінляндії Санна Марін зазначила, що її країна не хоче "зачиняти будь-які двері" перед НАТО.

Збройні сили Швеції радять уряду не встановлювати обмежень напередодні вступу до НАТО, навіть коли йдеться про розміщення ядерної зброї на шведській землі. В свою чергу, у Фінляндії також допускають розміщення ядерної зброї в країні. Про це повідомляє Bloomberg.

Крім того прем'єр-міністр Фінляндії Санна Марін зазначила, що її країна не хоче "зачиняти будь-які двері" перед НАТО, та що не повинно бути "ніяких попередніх умов" для членства.

Марін додала, що це питання поки що активно не обговорюється, оскільки Фінляндія та Швеція очікують на ратифікацію свого членства Туреччиною та Угорщиною. Її погляди підтримав прем'єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон.

Нагадаємо, в травні Фінляндія та Швеція офіційно подали заявки на вступ до НАТО. Тоді цей крок генеральний секретар альянсу Єнс Столтенберг назвав "історичним моментом, який ми повинні використати". Ткож він додав, що членство скандинавських країн підвищить спільну безпеку.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.