Новини
Обухів
Надзвичайні новини

Фатальна сварка: на Обухівщині у водоймі знайшли тіло зниклого пенсіонера


На початку лютого до поліції Обухівського району надійшла заява про зникнення 60-річного жителя села Красне. Чоловік пішов у невідомому напрямку після сварки з односельцем.

За фактом зникнення чоловіка поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України і одразу розпочала проводити оперативно-розшукові заходи щодо встановлення місцезнаходження пенсіонера.

На пошуки чоловіка були залучені поліцейські патрулі, кінологи, громадськість, проінформовані засоби масової інформації. Майже тиждень тривали його пошуки. Працівники поліції провели низку необхідних заходів і під час відслідковування камер відеоспостереження встановили, що чоловік сам пішов у напрямку місцевої водойми.

На цьому етапі до пошуків долучились водолази-рятівники Державної служби надзвичайних ситуацій. Професійно, у складних погодних умовах, під кригою, їм вдалося відшукати тіло розшукуваного чоловіка. Для встановлення причин смерті тіло пенсіонера направлено на проведення судово-медичної експертизи.

джерело