#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Анонси
Фастів
Культура
Події

Фастів відзначить річницю підписання Передвступного договору злуки УНР та ЗУНР

27.11.2019 Александр Чернышенко 0

З нагоди пам’ятної дати у Фастові відбудеться науково-краєзнавча коференція та презентація книги.

Так, як повідомила Ірина Безкровна, керівник Управління культури, молоді та туризму виконкому Фастівської міськради, 29 листопада о 15.00 у Фастівському краєзнавчому музеї відбудеться презентація музейного видання - книги «На фастівській землі єдналась Україна» та матеріалів Всеукраїнської наукової конференції «Українська революція 1917 – 1921 років. Пробудження нації».

Окрім цього, 1 грудня у Фастові до 101-ої річниці заключення доленосного для України Фастівського Передвступного Акту Злуки УНР та ЗУНР відбудеться науково-краєзнавча коференція.

Конференцію організовує Фастівський Музей-вагон Злуки УНР та ЗУНР ("Музей на колесах"), як повідомив його керівник Едуард Мондзелевський.

VІІ-ма за ліком Фастівська традиційна щорічна науково-краєзнавча конференція з висвітлення подій Української революції 1917-1921 років відбудеться 1 грудня о 12.30 у приміщенні Фастівського РАПО.

У програмі прередбачені можливість демонстрування матеріалів, як і подальший їх друк у науково-інформаційному бюлетені музею, а також екскурсія по музею.

Експонати Фастівського "Музею на колесах". Фото Едуарда Мондзелевського

Бажаючих дізнатися повну інформацію про конференцію та взяти участь організатори просять зголоситися зі своїми темами до 29 грудня 2019 року за контактним телефоном: (067) 404-00-68, або шляхом СМС, чи через Viber. Електронна пошта: [email protected]t

Запрошуємо взяти участь в краєзнавчих заходах у місті!