Новини
Україна
Культура

Джамала з альбомом "Qırım" у лонглисті премії Grammi (ВІДЕО)

Кожна з представлених 14 композицій альбому віднайдена Джамалою у певному місті чи селищі рідного півострова Крим: від Керчі до Ак’яру, від Ялти до Джанкою.

Альбом Qirim української співачки кримськотатарського походження Джамали включили до лонгліста премії Grammy в категорії Best Global Music Album.
Про це повідомило Представництво Президента України в АР Крим.

"Дуже важливо, що культурна та історична спадщина корінних народів України стає відомою для міжнародної аудиторії, особливо в такий важкий для України час. Попадання Джамали у лонглист Grammy є свідченням того, що музика та культура загалом слугують прояву ідентичності та привернення уваги світу до кримськотатарської культури".

Про номінування в категорії Best Global Music Album написала й сама артистка.

"Бути почутою з-поміж індійської та латиноамериканської музики, яка щороку забирає нагороди, це вже багато".

Серед номінантів у цій категорії до фінального списку також ввійшли співачка Susana Baca (Epifanías), виконавці Burna Boy (I Told Them...) і Davido (Timeless), а також гурти Bokanté (History) та Shakti (This Moment).

Співачка SZA цьогоріч має дев'ять номінацій, Тейлор Свіфт, Біллі Айліш та Майлі Сайрус — по шість. Олівія Родріго та група Boygenius представлені у шести категоріях. Співачка Вікторія Моне має сім номінацій, зокрема в категорії "Запис року" за пісню On My Mama.

На найкращий запис року та найкращу пісню претендує пісня What Was I Made For? Біллі Айліш з фільму "Барбі".

Повний список номінантів можна подивитися тут.

66-та церемонія нагородження Grammy відбудеться 4 лютого 2024 року в Лос-Анджелесі, на стадіоні Crypto.com Arena (раніше — "Стейплс-центр").

Останні новини: