Директор та інженер одного з підприємств Київщини отримали підозру у привласненні бюджетних коштів
![Директор та інженер одного з підприємств Київщини отримали підозру у привласненні бюджетних коштів](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/NP-kradihzka.jpg)
Директора та інженера технагляду одного з підприємств Київщини підозрюють у привласненні бюджетних коштів виділених на ремонт дороги.
Кагарлицька місцева прокуратура повідомила про підозру інженеру технічного нагляду у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27 та ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 та ч. 2 ст. 191 КК України та директору приватного підприємства за ч. 1 ст. 366 та ч. 2 ст. 191 КК України.
Установлено, що директор підприємства, будучи службовою особою, використовуючи своє службове становище, з метою привласнення бюджетних коштів, склав акт приймання виконаних підрядних робіт з капітального ремонту дороги однієї з вулиць в місті Миронівка за бюджетні кошти вартістю майже 500 000 гривень, до якого вніс завідомо неправдиві відомості щодо обсягів, видів та вартості фактично виконаних робіт з ремонту.
У подальшому, підозрюваний інженер, сприяючи директору в розкраданні бюджетних коштів, достовірно знаючи про те, що ремонт дороги фактично проведений не в повному обсязі, не здійснивши нагляд та контроль за виконанням робіт на вищезазначеному об'єкті, вніс посвідчуванні відомості про відповідність обсягів та якості робіт проектно-кошторисній документації. Після чого, Миронівська міська рада на рахунок підприємства перерахувала грошові кошти.
Під час досудового розслідування встановлено, що сума переплачених бюджетних коштів становить майже 80 000 гривень. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.
Примітка: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.