Доступність влади на місцях та зрозумілість її рішень - головне в роботі Києво-Святошинської РДА
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/57244717_2327002090911042_1394231205590728704_o.jpg)
Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова провела апаратну нараду за участі заступників голови РДА Артема Кошика і Михайла Лєзніка, керівників структурних підрозділів адміністрації, начальників районних структур, керівників органів місцевого самоврядування та громадськості.
Про це інформує прес-служба РДА.
Першочергово про роботу зі зверненнями громадян у першому кварталі 2019 року прозвітували Бобрицький, Горенський та Мироцький сільські голови. Найбільше звернень надійшло до Горенської сільської ради - понад 200.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/57004806_2327002157577702_7936572188268691456_o.jpg)
Найбільш актуальні питання для мешканців району - земельні та соціального захисту.
Варто зазначити, що усі звернення розглядаються відповідно до встановленої законодавством процедури.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/56815911_2327003287577589_7610715540666974208_o.jpg)
«Вкотре наголошую на важливості роботи зі зверненнями громадян. Як в РДА, так і в кожному населеному пункті цьому питанню повинна приділятися належна увага. Маємо динаміку зменшення кількості звернень, що говорить про доступність місцевої влади, зрозумілість її рішень», - наголосила Мирослава Смірнова.
Крім того, про роботу районного управління Пенсійного фонду прозвітував керівник Станіслав Токар.
На обліку у Києво-Святошинському районі близько 50 тисяч пенсіонерів. Станом на березень 2019 року середній розмір пенсії у районі склав 3 135 гривень. Це майже на 400 гривень більше, ніж минулого року.
Для наближення пенсійних послуг до населення, спрощення процедури їх отримання, скорочення термінів та підвищення комфорту функціонують пункти обслуговування громадян у Боярці, Чабанах, Білогородці, Горенці, Дмитрівці.
На сьогодні забезпечене стале фінансування та своєчасна виплата пенсій у районі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/56604892_2327003754244209_3528275540144291840_o.jpg)
Також обговорили виконавську дисципліну в РДА, її структурних підрозділах та органах місцевого самоврядування.
Мирослава Смірнова подякувала керівникам місцевих громад за відповідальну роботу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/56561433_2327003760910875_3049611313429872640_o.jpg)
«Багато в чому якість роботи адміністрації залежить від виконавської дисципліни структурних підрозділів та органів місцевого самоврядування. Рада, що налагоджена ефективна робота та є взаєморозуміння між районом та громадами», - додала голова адміністрації.
Наостанок приділили увагу питанням підготовки агропромислового комплексу району до весняно-польових робіт у 2019 році та роботі районного управління статистики. Також обговорили протиепізоотичну ситуацію в районі.