#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Васильків

Долю безвідповідальних батьків на Васильківщині вирішуватиме суд

03.03.2020 Надiя Проценко 0

З початку цього року правоохоронці зафіксували 22 випадки неналежного виховання дітей. Це залишення дітей без нагляду, незабезпечення необхідних умов для їх проживання та виховання, вчинення неповнолітніми різного роду правопорушень. Тож таких безвідповідальних батьків васильківські поліцейські притягнули до адміністративної відповідальності.

Долю безвідповідальних батьків на Васильківщині вирішуватиме суд

22 адмінматеріали, складені відносно дорослих за ст.184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП, наразі скеровано до суду для прийняття законного рішення.

У Васильківському відділі поліції нагадують, що діти – наша відповідальність та закликають батьків бути відповідальними та уважними, більше уваги приділяти дітям, цікавитись їх життям та потребами, сумлінно виконуючи свої батьківські обов’язки.

А всіх небайдужих громадян правоохоронці просять повідомляти випадки неналежного виховання дітей або насильства з боку дорослих за телефоном «102». Анонімність гарантується.

Раніше "Погляд" повідомляв, що Судитимуть батька-вбивцю 4-річного хлопчика з Васильківщини