Україна
Суспільство

До України вже прибуло понад 800 гуманітарних вантажів з усіх куточків світу

Такі вантажі проходять кордон за спрощеною системою, аби швидше дістатися до різних міст України та передати людям усе необхідне - ліки, речі, медичне обладнання тощо.

До України вже прибуло понад 800 гуманітарних вантажів з усіх куточків світу - зображення

Як повідомила пресслужба Держспецзв'язку на своєму телеграм-каналі, сьогодні, коли в Україні триває повномасштабна війна, наша держава як ніколи потребує всебічної підтримки. 

“Ми дуже вдячні усім, хто долучається до гуманітарних місій – як волонтерським організаціям, що функціонують або за лічені дні утворилися у нашій країні, так і іноземним державам, які активно пропонують допомогу”, - йдеться у дописі.

Пропуск транспортних засобів, якими в Україну переміщують гуманітарні вантажі, здійснюється у спрощеному та позачерговому порядку. Прикордонники разом з представниками інших контрольних служб докладають усіх зусиль, аби пропускні операції щодо таких вантажів здійснювалися максимально оперативно.

Так, з початку війни прикордонники Західного регіонального управління здійснили пропуск 834 автомобільних транспортних засобів та 19 вагонів, якими в Україну доправляють гуманітарну допомогу. ЇЇ надають звідусіль – не лише з сусідніх Польщі, Словаччини і Угорщини, а й з Німеччини, Чехії, Словенії тощо.

Ці вантажі прямують як для потреб українських військовослужбовців, які боронять рідну землю від російських окупантів, так і жінок, дітей, осіб похилого віку, які змушені шукати прихистку у більш безпечних регіонах нашої країни.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.